W zakończonych w Erzurum w Turcji Europejskich Igrzyskach Młodzieży (EYOF) nasza reprezentantka Kamila Stormowska wywalczyła złoty medal w biegu na 1000m i srebrny w sztafecie mieszanej na dystansie 3000m. Kamila po udanych startach w Mistrzostwach Świata Juniorów w Insbrucku (8 miejsce na dystansie 500m) i zawodach Pucharu Świata w Dreźnie zanotowała kolejny dobry występ, co dobrze rokuje przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Seniorów, które w dniach 24-26.03.2017 odbędą się w Opolu.

Równocześnie ze startami Kamili w Turcji młodzicy brali udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w Białymstoku. Nasi reprezentanci (Zuzanna Rumak, Jędrzej Borowiecki, Krzysztof Reindl) zajmowali czołowe miejsca w rywalizacji. Jedynym medalistą w naszej ekipie okazał się Jędrzej Borowiecki, który wywalczył brązowy medal na dystansie 777m. Szanse medalowe miała jeszcze nasza męska sztafeta (Borowiecki, Reindl, Rybak) ale po upadku została sklasyfikowana na 4 miejscu.