2022 Drzwi Otwarte

Ósmoklasisto!

Wybór drugiego języka - oto jest pytanie

Zapewne zastanawiasz się, jaki język wybrać. Mam nadzieję, że to, co znajdziesz poniżej okaże się pomocne w podjęciu decyzji.

20210614 rosyjski 1 Zastanawiasz się, co to za dziwne znaki, chciałbyś umieć rozszyfrować napis Я тебя люблю. Chciałbyś poznać język, którym posługuje się około 260 mln ludzi, poznać ich kulturę, zrozumieć czym jest 20210614 rosyjski 2. Bądź oryginalny, zaimponuj znajomością języka, który dziś jest rzadkością, wybierz język rosyjski, w dzisiejszych czasach, to wyzwanie. Obecny rynek pracy zapełnia się osobami rosyjskojęzycznymi, z którymi trzeba potrafić się porozumieć. Być może w przyszłości zostaniesz managerem firmy zatrudniającej takie osoby.

Jeśli nie lubisz uczyć się gramatki, ani zgłębiać zawiłości różnych czasów przeszłych, przyszłych i teraźniejszych, rosyjski jest dla Ciebie. Tak jak język polski, jest językiem słowiańskim, nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem. Posłuchaj na naszym facebooku dialogu jaki rozegrali między sobą uczniowie po niespełna dwóch latach nauki, a zobaczysz, że to proste.


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki