Integracja przez zabawę!
W czerwcu 2021r., tuż przed końcem roku szkolnego, samorząd uczniowski zorganizował podchody dla klas pierwszych. Ta popularna niegdyś (obecnie nieco zapomniana) gra ruchowo-logiczna miała na celu zintegrowanie klas pierwszych ze środowiskiem szkolnym i samą szkołą po powrocie do niej z nauczania zdalnego.
W zabawie udział wzięły zeszłoroczne klasy pierwsze -obecnie drugie.
Zadania w rozgrywkach wymagały nie tylko ruchu i synchronizacji działań całej klasy, ale również ogólnej znajomości historii szkoły, jej gmachu, organizacji itd. Zdarzały się też zadania matematyczne, których rozwiązanie gwarantowało przejście do kolejnego poziomu w podchodach. Dodatkowym utrudnieniem był czas –ponieważ zabawa mierzona była stoperem i o wynikach decydowała każda minuta. A zatem zwycięzca podchodów to klasa, która znała odpowiedzi, współpracowała ze sobą  i uzyskała najkrótszy czas dotarcia do ostatniego zadania w podchodach.

Serdecznie gratulujemy klasie 2c za zajęcia pierwszego miejsca. Wychowawca zaskoczył nas swą aktywnością w zabawie i wyjątkowym poczuciem humoru. W trakcie gry nie brakowało uśmiechów, a i rumieńce ze zmęczenia pojawiły się. Warto było, bo 2c osiągnęła rewelacyjnie krótki czas. Gratulujemy. Nagroda dla klasy to 300 zł na pizzę ufundowana przez Radę Rodziców.
Smacznego!
Edyta Andruszewska
opiekun SU


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki